תנועת אומץ היא גלגולה השני של עמותת אמיתי map

חזור
דף קודם
דף הבית
 

 

X הסתר תפריט
 

טקס הענקת אותות אומ"ץ לשנת 2007

דברי שלי יחימוביץ במהלך הטקס

ראיון טלפוני בקול ישראל

" המאבק בשחיתות השלטונית הוא מאבק על דמותה של ישראל, כמדינת שלטון חוק. יש בכירים בצמרת השלטון שבשבילם המדינה היא ערוגת כסף שמותר להם לגזור ממנה קופון. זו ברית לא כשרה בין קומץ פוליטיקאים, חסרי מצפון, לבין חבריהם בעלי ההון, על חשבון מה ששייך לציבור. אסור לפחד מהכח שלהם. חייבים להיאבק בהם. חייבים להגן על חושפי השחיתויות, על בתי המשפט, על מבקר המדינה ועל כל מי שהמושחתים הגדולים רוצים להחליש, פשוט כדי שיהיה להם יותר קל לפעול. כעיתונאית התפקיד שלי היה לדבר, לחשוף את התופעות האלה, לגנות אותן. כח"כית אני גם עושה. מחוקקת חוקים ברוח זאת ומלווה את חושפי השחיתויות במאבקם. "

 

 

הענקת אות

לשנת 2007

הקלק לקבלת פרטים
מה קרה ב-עמותת אמיתי ?
ביקורת על תנועת אומ"ץ

חברי אומ"ץ פעלו במשך שנים בניגוד לתקנון

תקנון אומ"ץ מיום הקמתה היה תקנון מצוי, לפיו חובה לדחות אסיפה כללית בשבוע אם אין מניין. חרף זאת חברי אומ"ץ התעלמו מהוראת תקנון זו כפי שמומחש בפרוטוקול האסיפה הכללית משנת 2012. זה נוהג פסול שהשתרש במשך שנים, תוך התעלמות מופגנת מביקורת שנכתבה ונאמרה במפורש ע"י חלק מחברי העמותה. הנהלת אומ"ץ התעלמה גם מהפרת הוראות נוספות של התקנון, שמחייב את כלל חברי העמותה.


© כל הזכויות שמורות

אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף.
על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.