תנועת אומץ היא גלגולה השני של עמותת אמיתי map

חזור
דף קודם
דף הבית
 

 

X הסתר תפריט
 

אירוע פתיחת משרד אומ"ץ, מחוז חיפה והצפון, 29/5/07

בעקבות הפעילות האפקטיבית של אומ"ץ ולבקשת אזרחים באזור צפון הארץ, הוקם משרד "אומ"ץ מחוז חיפה והצפון" אשר יתמקד בנושאים הייחודיים לאזור, כגון - טוהר המידות של אישי ציבור, חשיפת קשרי הון שלטון, רשויות מקומיות, הגנת הסביבה ( חומרים ומתקנים מסוכנים , כגון מכל האמוניה), הזנחת הצפון בזמן מלחמת לבנון השניה, בתי דין רבניים וכל דבר חדש שיידרש לצרכי הציבור.


מצגת פלאש - עצירה וניווט באמצעות הלחצן הימני של העכבר | הורד מצגת בכושר הפרדה גבוה

תקציר דברי המנכ"ל: תנועת אומ"ץ מביאה כאן סוג של פלטפורמה שתשמש לליווי תהליכים הקורים ברשויות המדינה. הכלי הזה עומד לרשותכם. הפלטרפומה הזו מיועדת לבצע טיפול יסודי בליקויים במרחב הצפוני של מדינת ישראל, אשר סובל מהזנחה של רשויות השלטון ונמצא הרחק מהתודעה של מקבלי ההחלטות ומובילי הדעה. הבסיס הוא משרד. התפעול יהיה ע"י חברי העמותה הצפוניים. היעד שלנו, להגיע ל- 400 חברים תוך חצי שנה. תוך שלושה שבועות נקיים מפגש של כל החברים הפעילים שהגיעו היום. הנהלת אומ"ץ [הארצית] מינתה נבחרת לתקופת נסיון של 9 חודשים. התפקידים שהם בעקרון פנויים הם הנהלת הסניף, ועדת חברים, גזבר, רכז פרוייקים, יחסי ציבור. אנחנו זקוקים לתרומות לציוד משרדי. אנחנו כאן, אז קדימה לעבודה.

דיווח עדכני על פעילות אומ"ץ במחוז הצפון                 להצטרפות לחץ כאן

 

 

 

האמת על תנועת
הלוגו של תנועת אומץ

הקלק לקבלת פרטים
מה קרה ב-עמותת אמיתי ?
ביקורת על תנועת אומ"ץ

חברי אומ"ץ פעלו במשך שנים בניגוד לתקנון

תקנון אומ"ץ מיום הקמתה היה תקנון מצוי, לפיו חובה לדחות אסיפה כללית בשבוע אם אין מניין. חרף זאת חברי אומ"ץ התעלמו מהוראת תקנון זו כפי שמומחש בפרוטוקול האסיפה הכללית משנת 2012. זה נוהג פסול שהשתרש במשך שנים, תוך התעלמות מופגנת מביקורת שנכתבה ונאמרה במפורש ע"י חלק מחברי העמותה. הנהלת אומ"ץ התעלמה גם מהפרת הוראות נוספות של התקנון, שמחייב את כלל חברי העמותה.


© כל הזכויות שמורות

אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף.
על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.