תנועת אומץ היא גלגולה השני של עמותת אמיתי map

חזור
דף קודם

 

פרסומים של חברי אומץ ד"ר יעקב קורי

קישורים לפרסומיו

 • תכנון אסטרטגי אתי
  החוקים של התנהגות לא אתית של חברות שהתגלו ע"י ד"ר קורי קיבלו ולידציה עם אנרון והכרה בינלאומית של Transparency International וקלוור כמבשרי אנרון.

 • "הישמרו מדורון יווני"
  הספר "הישמרו מדורון יווני", מתאר בצורה נוקבת את השחיתות בעולם העסקים הישראלי, כפי שרק איש עסקים המכיר את המציאות מידע אישי יכול לתאר.

 • הצעה לסדנא על אתיקה בפנלים וסרטים לעובדים בכירים בחברות
  סוגיית האתיקה בעסקים הפכה בשנים האחרונות למאוד רלבנטית לנוכח השערוריות של אנרון, וורלדקום, ארתור אנדרסן, הבנק למסחר, בנק ברינג, הסתבכויות של סטארט-אפים וחברות היי-טק וכד'. מתברר שדי בתפוח רקוב אחד למוטט ארגון שלם, אם כי הגורם הקובע ביותר בנושא האתיקה היה ונשאר ההשראה שמקבל הארגון מהמנכ"ל, ההנהלה הבכירה ומועצת המנהלים.

 • The Ethical Revolution Of Minority Shareholders

 • מה קרה ב-עמותת אמיתי ?
  ביקורת על תנועת אומ"ץ

  חברי אומ"ץ פעלו במשך שנים בניגוד לתקנון

  תקנון אומ"ץ מיום הקמתה היה תקנון מצוי, לפיו חובה לדחות אסיפה כללית בשבוע אם אין מניין. חרף זאת חברי אומ"ץ התעלמו מהוראת תקנון זו כפי שמומחש בפרוטוקול האסיפה הכללית משנת 2012. זה נוהג פסול שהשתרש במשך שנים, תוך התעלמות מופגנת מביקורת שנכתבה ונאמרה במפורש ע"י חלק מחברי העמותה. הנהלת אומ"ץ התעלמה גם מהפרת הוראות נוספות של התקנון, שמחייב את כלל חברי העמותה.


  © כל הזכויות שמורות

  אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף.
  על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.